Blog na temat malarstwa współczesnego i obrazów prowadzony przez Galerię TouhchofArt

Anastazja Markowicz w Ambasadzie Ukrainy -wystawa malarstwa

Wystawa Anastazji Markowicz w Ambasadzie Ukrainy w Warszawie, która odbyła się 6 października 2016 okazała się wielkim pozytywnym zaskoczeniem, nie tylko dla samej Artystki, ale także dla przybyłych gości. Wystawę swoją obecnością uświetnili Ambasador Ukrainy, Ambasador Chile, pierwszy sekretarz Ambasady Ukraińskiej, licznie przybyli kolekcjonerzy, właściciele galerii oraz dziennikarze.
Na wystawie zaprezentowanych zostało około 20 najnowszych praca Artystki.  Dla gości, szczególnie tych, którzy do tej pory mieli okazję oglądać obrazy Artystki wyłącznie w albumach i katalogach dużym zaskoczeniem była ich szczegółowość, niesamowity warsztat i stopień artystycznego wypracowania.

Jak przystało na prawdziwą surrealistkę, Anastazja Markowicz spogląda na świat przez pryzmat magii, mitów i baśni. W swojej twórczości pragnie  znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie: Kim naprawdę jest człowiek?  Fascynuje ją przyroda. Głęboko wierzy, że jest ona nierozerwalnie związana z losami każdej żywej istoty. Dorastała w rodzinnej atmosferze, zewsząd otoczona różnoraką literaturą kształtującą jej sposób postrzegania świata.
Od dziecka lubiła rozprawiać na trudne tematy dotyczące otaczających nas zjawisk.
Wszystkie te aspekty sprawiają, że obrazy Anastazji są przepełnione fantazją i wibrują niespotykaną energią.
Najnowsze Prace Artystki znajdziecie Państwo na stronie http://www.touchofart.eu/Anastazja-Markowicz/

Anastazja Markowicz Wystawa aystawa_anastazja_markowicz-4 aystawa_anastazja_markowicz-5 aystawa_anastazja_markowicz-6 aystawa_anastazja_markowicz-7 aystawa_anastazja_markowicz-8 aystawa_anastazja_markowicz-11 aystawa_anastazja_markowicz-12 aystawa_anastazja_markowicz-10 aystawa_anastazja_markowicz-9 aystawa_anastazja_markowicz-3 aystawa_anastazja_markowicz-13

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*