Blog na temat malarstwa współczesnego i obrazów prowadzony przez Galerię TouhchofArt

3 KROKI MĄDREGO ZAKUPU OBRAZU

 

1.Pamiętaj, że Dzieło Sztuki i miejsce, w którym je umieścisz ma podobać się TOBIE, a nie projektantom wnętrz. Oczywiście, jeśli nie czujesz się zbyt pewnie w tematyce Sztuki, warto zasięgnąć rady profesjonalisty. Nie zapominaj jednak o swojej INTUICJI I GUŚCIE! Ważnym jest, abyś wiedział, czego oczekujesz. Czy Obraz ma „rzucać się w oczy”, czy raczej „wtapiać” w otoczenie? Zależy to przede wszystkim od formatu Dzieła. Pamiętaj, aby prace różniące się stylem i wybrzmieniem nie były umieszczane obok siebie. Zadbaj również o odpowiednie oświetlenie i brak wilgoci, które mogą zniszczyć Obraz.

 

2.NIE ŚPIESZ SIĘ! Z zakupionym Obrazem będziesz spędzał wiele czasu. Rynek Sztuki oferuje olbrzymi wachlarz możliwości. Zorientuj się, co będzie najlepsze dla CIEBIE. Pamiętaj, nic na siłę!

 

3.Nie traktuj Dzieła Sztuki jak kolejnego mebla, a raczej jak unikatową historię, która będzie wzbogacać Twoje życie codzienne. Kolor ścian i wystroju często ulega zmianie. Kupowanie Obrazu pasującego formą do aktualnego wystroju wnętrza jest całkowicie BEZSENSU!

 

Źródło: rynekisztuka.pl

————————————————————————————————————————————

Wybierz dla siebie wyjątkowy Obraz:

www.touchofart.eu

Jeśli potrzebujesz rady, skontaktuj się z profesjonalistą:

Projektanci wnętrz – Touch of Art

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*