Łowczak Natalia
Stay informed about my newest paintings!: Natalia Łowczak udostępnij >

About the Artist:

 
Jestem absolwentką Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie ze specjalizacją konserwacja malarstwa (sztalugowego i ściennego) i rzeźby drewnianej polichromowanej.
Moją największą pasją jest malarstwo oraz taniec. W wolnych od pracy chwilach poświęcam się właśnie temu. Moim ulubionym tematem jest portret. W swoich obrazach staram się przekazać uczucia osoby portretowanej oraz zajrzeć w głąb jej duszy. Pokazać na płótnie przynajmniej cząstkę tego, co wypełnia jej mysli.
Inspiruje mnie przede wszystkim piekno, które objawia sie dla mnie w kobiecości, naturze, muzyce i wrażliwości.
Tworzę zazwyczaj w technice olejnej, czasem akrylowej, na płótnie bądź desce. Wykonuję również kopie malarskie oraz obrazy na zamówienie.
 

Biography:

- Absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie na specjalizacji konserwacja malarstwa (sztalugowego i ściennego) i rzeźby drewnianej polichromowanej. Dyplom obroniony w 2022 r.
 
- Semestr na wymianie Erasmus+ w Turynie, w Centro di Conservazione e Restauro di Beni Culturali na Universita degli studi di Torino
 
- Absolwentka XXXXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Miguela de Cervantesa, na profilu artystycznym. Ukończenie liceum w 2015 r.