Batruch Diana
Stay informed about my newest paintings!: Diana Batruch udostępnij >

About the Artist:

Ogromny wpływ na moje malarstwo ma nastrój, atmosfera i otoczenie w jakim przebywam, a później tworzę. Wpływa to na kolorystykę, temat i format moich obrazów. Nie tylko chwila obecna ma na to wpływ, ale wszystkie moje doświadczenia których doznaję. Twórczość to dla mnie nie tylko „tu i teraz”. To przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, zawarta w jednym obrazie lub cyklu obrazów, przeniesiona na płótno dzięki przeżytemu „zjawisku”.

Biography:

Urodzona w 1988 roku w Rzymie. 
W 2013 roku uzyskała tytuł magistra sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom pod kierunkiem prof. Adama Wsiołkowskiego. Obrazy znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych.

Jest autorką trzech wystaw indywidualnych (2014) "Mój EDENburg" w Pałacu Sztuki w Krakowie, (2014) "Diana Batruch - malarstwo" Galeria ZPAP Okręg Tarnowski, Tarnów oraz (2015) "Światła miasta" Galeria promocyjna CSW Solvay w Krakowie. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą m.in. (2010) Zbiorowa wystawa plakatów z okazji 200. Rocznicy Urodzin Fryderyka Chopina w Krakowie, Toronto Missisauga, Hamilton, London (Ontario), Vancouver i Nowym Jorku, (2014) Zbiorowa wystawa poplenerowa, Galeria STALOWA, Warszawa, (2014) Udział w projekcie "Re:Format?", Zbiorowa wystawa "Bezsenność" w Tarnowie, (2015) Salon wiosenny ZPAP Okręg Tarnowski "Wiosenne Przesilenie" w BWA Tarnów, (2015) Ekspozycja w ramach ArtDecoder zorganizowana przez UBS, siedziba UBS Kraków, (2016) zbiorowa wystawa "7" w Tarnowie, (2016) „Nie - miejsca. Hipernowoczesność” BWA Tarnów, (2017) Udział w wystawie prezentowanej w Ministerstwie Szkolnictwa i Nauczania Wyższego w
Warszawie, (2017) Zbiorowa wystawa ŚLAD, Galeria Konduktorownia, Częstochowa, (2018) „Mały Zimowy Salon Malarstwa Młodych” w Zofia Weiss Gallery w Krakowie, (2018) „Przemiana" w Pałacu Sztuki TPSP w Krakowie.

 

Other available paintings by this Artist Diana Batruch:

 

shows 3 with 4