Harasim Anna
Stay informed about my newest paintings!: Anna Harasim udostępnij >

About the Artist:

Malarstwo dla mnie jest tym, czym dla większości ludzi mówienie. To forma, w której wyrażam się, mówię co czuję i myślę. Mój świat to świat obrazów, a nie słów. Chcesz mnie poznać, to zamknij swój umysł i pozwól sobie na przeżywanie tego, co ujrzysz na moich olejach, a może uda Ci się zobaczyć świat moimi oczami. Liczą się tylko uczucia, emocje i obrazy przez nie kreowane. Moje obrazy to mój wewnętrzny krzyk, chęć wypowiedzenia na głos tego co mam w sobie.

Od najmłodszych lat malarstwo stanowiło moją pasję, którą regularnie rozwijam. Przy realizacji obrazów korzystam z wiedzy i umiejętności rozwijanych w czasie wolnym oraz wyszlifowanych w trakcie nauki w szkole plastycznej. Interesuję się malarstwem olejnym, grafiką i fotografią artystyczną. Pasjonuję się sztuką nowoczesną -  impresjonizmem, postimpresjonizmem, ekspresjonizmem i ekspresjonizmem abstrakcyjnym oraz sztuką współczesną - malarstwem abstrakcyjnym. Moje zainteresowania inspirują mnie do tworzenia własnych obrazów. Kreuję olej na podstawie przeżytych doświadczeń i uczuć.
 
WAŻNIEJSZE WYSTAWY I WYDARZENIA:
 
2019 - wystawa indywidualna - "Myślisz, że widzisz" - Wystawa z cyklu: Wyjdź z szuflady - Galeria Ślad Ełckiego Centrum Kultury

 

Biography: