pokaż kategorie

Referencje

EVC

Edoarda Vesel Crociani - matka Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki delle Due Sicilie, Księżna Castro.

Najważniejsze dla nas referencje to te, które nie zostały zapisane, a za których otrzymanie jesteśmy bardzo wdzięczni.

Podczas targów ArtMonaco`14 naszej galerii zaufała Dama Orderu Grimaldich Edoarda Vesel Crociani - matka Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki delle Due Sicilie, Księżna Castro. Jeden z obrazów Tomasza Sętowskiego prezentowanych przez naszą Galerię na targach został zakupiony właśnie do prywatnej kolekcji Jej Królewskiej Wysokości.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie tym bardziej, że osobiście mieliśmy okazję poznać Rodzinę Królewską podczas dostarczania im zakupionego obrazu do ich posiadłości na terenie Księstwa Monaco.HRH

JKW Książę Charles of Bourbon Two Sicilies, Duke of Castro wraz z JKW Ksieżniczką Camilla, Duchess of Castro.

 

  

 

Tamara e Rodrigo Fotodermatoz

Dzień dobry, serfując w Internecie w poszukiwaniu zdjęć obrazów, napotkaliśmy ba "Tamara-Rodrigo i parasole...." Dariusza Grajka: to była miłość od pierwszego wejrzenia! Zakochani w jego stylu, przystąpiliśmy do poszukiwań innych jego obrazów, w ten sposób poznaliśmy galerie on-line "Touch of art". Zdecydowani na zakup obrazu skontaktowaliśmy się z panią Aleksandra Karolina Król, referentka galerii we Włoszech, która przekazała nam ze
obraz został już sprzedany, ale ze artysta był gotowy namalować go w formie naszego portretu, w tym samym ustawieniu. Oczywiście zgodziliśmy się!

Podczas wykonywania obrazu, byliśmy w kontakcie z panią Aleksandra, która zawsze szybko i dyspozycyjnie przekazywała artyście nasze prośby i które punktualnie zadowolił. W trakcie, gdy praca posuwała się do przodu, artysta (zawsze poprzez panią Aleksandrę) przesyłał nam zdjęcia obrazu:, jakie to wzruszenie widzieć nasz braz, który powstaje i się kształtuje!

Na koniec, kiedy obraz był gotowy, został on wysłany w ramie, która uprzednio wybraliśmy pośród innych ram i na którego przybycie czekaliśmy z niecierpliwością. Kiedy przyszła paczka, uwolniliśmy obraz z opakowania i oniemieliśmy z wrażenia: obraz jest wspaniały, przekracza nasze oczekiwania, ponieważ zdjęcia nie ukazują jego piękna. Kolory tak cieple i błyskotliwe, które wspaniale komponują się w nasz dom i umeblowanie, szczegóły twarzy ekspresje, atmosfera, wszystko jest naprawdę wspaniale! Najbardziej niezwykłą rzeczą jest zdolność artysty do ukazania - bez poznania nas osobiście - zrozumienia miedzy mną a moim mężem: na żadnym zdjęciu nie jest tak ewidentne jak na obrazie. Nie po zostaje nam nic innego jak ponownie podziękować artyście Dariuszowi Grajkowi oraz pani Aleksandrze Karolinie Król za jej dyspozycyjność, profesjonalizm i uprzejmość.
Dziękujemy.Tamara e Rodrigo Codermatz

 

Maja Zawadzka

 
                Z głębokim przekonaniem i ogromną przyjemnością pragnę polecić Pana Pawła Kamińskiego jako profesjonalnego i skutecznego marszanda na rynku dzieł sztuki.
 
                Z galerią Touch of Art  nawiązałam kontakt pragnąc zorientować się w rynkowej wartości obrazu pewnego współczesnego malarza polskiego i przy okazji rozmowy ujawniłam, że jestem  w posiadaniu cennego obrazu malarstwa dawnego,  który zamierzam sprzedać na aukcji w jednym z renomowanych domów aukcyjnych. Pan Paweł wyraził zainteresowanie pośredniczeniem w sprzedaży tego obrazu i zarekomendowaniem go kilku swoim klientom,  poprosił więc o odwleczenie podpisania umowy z domem aukcyjnym choćby o kilka dni. Zgodziłam się, nie bardzo wierząc, by tak poważną transakcję mógł z sukcesem przeprowadzić młody człowiek w tak krótkim czasie. Moje ogromne zaskoczenie po 4 dniach, gdy otrzymałam informację, że Pan Paweł ma kolekcjonera zainteresowanego moim obrazem ... to było początkiem pełnych niepokoju przemyśleń, jak możliwa jest tak duża transakcja „na odległość”. Wątpliwości te podtrzymywał mój znajomy marszand, który zarzekał się, że uzyskanie satysfakcjonującej mnie ceny w tak krótkim czasie jest niespotykane i zalecał daleko posuniętą ostrożność w realizacji transakcji, szczególnie, że miała się odbyć na odległość, a ja obraz dostarczyć miałam do  pełnomocnika Pana Pawła. Dziś, gdy w grę wchodzą relacje finansowe, tak bardzo wszyscy obawiają się oszustów i naciągaczy, że deal oparty na zaufaniu nie mieścił się w głowie ludziom od lat prowadzącym biznes.

                Okazało się, że Pan Paweł Kamiński niezwykle szybko i elastycznie reaguje na proponowane przeze mnie zmiany w umowie kupna sprzedaży, że następnego dnia po podpisaniu umowy uzgodniona należność za obraz była na moim koncie, a mnie pozostało jedynie dostarczenie obrazu do wskazanego przedstawiciela Galerii. 
 

                Ogromną wartością dodaną tej transakcji było to, że wszystkie rozmowy i uzgodnienia przebiegały w niezwykle rzeczowej, ale i sympatycznej atmosferze, że Pan Paweł wykazał się nie tylko ogromną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie, którą reprezentuje, ale także niezwykłą kulturą osobistą i urokiem. Patrząc z perspektywy zarówno mojego wieku jak i doświadczenia biznesowego, z przekonaniem stwierdzam, że była to jedna z najprzyjemniejszych, jeżeli nie najprzyjemniejsza realizacja kontraktu, jaką przeprowadziłam. Cieszy mnie, że młodzi ludzie działający dziś w biznesie podchodzą do niego tak profesjonalnie, a jednocześnie z takim zaufaniem do drugiej strony kontraktu i odczuwalną  satysfakcją z jego sprawnej realizacji. Dziękuję Panie Pawle za informację, że osoba, która także zawarła transakcję „na odległość”, polegając na Pana rekomendacji, była obrazem zachwycona.  Mam nadzieję, że to nasz nie ostatni deal.

Maja Zawadzka
                                                                                                                                           
 RCI Bank Polska
RCI Bank Polska pragnie podziękować Europejskiej Galerii Malarstwa TouchofArt.eu za dostarczenie wybranego przez nas Obrazu pędzla Henryka Radziszewskiego. Sam proces zakupu Dzieła był dla nas bardzo przyjemny, spotkaliśmy się z miłą obsługą i profesjonalnym doradztwem przy wyborze odpowiedniego Obrazu. Dlatego z radością polecamy Galerię TouchofArt.eu i dziękujemy za udaną transakcję.


 

 Joanna Oleszkiewicz
RCI BANK POLSKA S.A.


Joanna Wichniewicz

 

Kupowanie obrazów przez Internet niesie ze sobą dreszczyk emocji. Wszyscy wiemy, że kolor na monitorze wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Ja i moi klienci podjęliśmy jednak to ryzyko. (Klienci mieszkający za granicą nie mieli czasu na podróże po Polsce, a apartament dla którego adresowany jest obraz oddalony jest od galerii o 400 km.) Zaufaliśmy więc galerii Touch of Art – i muszę powiedzieć, że intuicja nas nie zawiodła. Trafiliśmy w najlepsze ręce z możliwych.  Miło, sprawnie i co najważniejsze bardzo profesjonalnie -  zamówienie zostało przyjęte, doprecyzowane i zrealizowane. Obraz Adrianny Jachym wisi w apartamencie klientów i napełnia wnętrze swoją energią. A całe przedsięwzięcie wymagało zaangażowania z obu stron. (a nawet z trzech) Obraz był bowiem malowany na zamówienie. Pierwowzór zachwycił nas na stronach galerii Touch of Art. – niestety nie pasowały nam wymiary dzieła i chcieliśmy dopasować go kolorystycznie do  wnętrza. Bardzo pomogły wysyłane mailem w obie strony zdjęcia i opisy kolorów. Pomogła też kolorowa wizualizacja wnętrza z obrazem na ścianie. Kontakt z galerią był bardzo sprawny, uzgodnienia z Artystką – błyskawiczne. W trakcie pracy dostawaliśmy zdjęcia dzieła w różnych etapach realizacji, a w kontaktach z galerią czuło się ogromne zaangażowanie. To bardzo ważne - gdy dokonujemy wyboru na odległość – żeby ktoś zaufany w naszym imieniu nadzorował prace. Ktoś zaufany – to słowo  klucz. Z pełnym przekonaniem polecam galerię pana Pawła. Mogę powiedzieć – to nasi zaufani ludzie. Sprawdźcie sami!

arch: Joanna Wichniewicz 

Anna Zacharzewska


Przygoda z kolekcjonowaniem dzieł sztuki zaczyna się zwykle w nieprzewidywalnych okolicznościach. Coraz częściej jest to błądzenie bez celu po zakamarkach sieci. Jeśli trafimy wówczas na stronę Touch of Art możemy być pewni, że zostaniemy zainfekowani chorobą, i że przeglądając oferowane przez galerię prace odczujemy w sobie potrzebę posiadania czegoś unikalnego.Touch of Art oferuje bowiem tak eklektyczny wybór obrazów, że niezależnie od indywidualnych upodobań każdy znajdzie tu coś dla siebie. A wyrobiony kolekcjoner-inwestor z przyjemnością odkryje wiele młodych talentów, które z pewnością zaczną podbijać niedługo rynek sztuki. Jakikolwiek nie byłby powód, dla którego zdecydujemy się kupić płótno w Touch of Art, pamiętajmy, że zarówno sam obraz, jak i kontakt z marchandem muszą nam sprawiać przyjemność. W przypadku Pawła Kamińskiego, właściciela galerii, to drugie mamy zagwarantowane. Jego bezpośredniość, otwartość i chęć poznania gustów każdego z odwiedzających Touch of Art sprawiają, że zyskujemy nie tylko wiedzę o nabywanym obrazie i jego autorze, ale przede wszystkim możliwość poznania alternatyw. Paweł zrobi wszystko, by spełnić nasze kolekcjonerskie marzenia; od wyszukania pasujących do naszej kolekcji dzieł sztuki, po kontakt z artystami i uzgodnienie obrazów malowanych na nasze zamówienie i indywidualną miarę. Touch of Art, to coś więcej niż dotyk sztuki. To zanurzenie się w świat współczesnego malarstwa. Podane w formie najdogodniejszej dla nabywcy: bez nieznośnego zadęcia typowego dla galerzystów. Touch of Art to najbardziej przyjazna galeria, w jakiej miałam okazję kupować.
 

 

Anna Zacharzewska, CFO, Marquard Media


Annette&Werner Baumgartner

Zakup pewnego ważnego dla nas obrazu w galerii Touch of Art był dla nas wspaniałym doświadczeniem. Jako kolekcjonerzy z długim stażem, potrafimy docenić emocje towarzyszące zakupowi dzieła sztuki. Po pierwsze, jesteśmy zachwyceni szerokim spektrum i głębią talentów artystycznych oferowanych przez Touch of Art, i to w bardzo rozsądnych cenach. Szczególnie rozkochaliśmy się w talencie Renaty Brzozowskiej, która poprzez swój pełen energii ekspresjonistyczny styl oraz inteligentny i wrażliwy wgląd w naturę tańca znakomicie oddaje magię Flamenco – jego “duende” . Jako wieloletni miłośnicy Flamenco, przez wiele lat na próżno szukaliśmy tego Ducha w wielu galeriach - nawet wśród najsłynniejszych artystów. Znaleźliśmy dopiero w Touch ofArt.

 

Po drugie, byliśmy zachwyceni tym, że galeria Touch of Art dała nam szansę e-mailowej interakcji z artystką (będącą na innym kontynencie). I to nie po to, byśmy w jakikolwiek sposób ingerowali, lub sterowali pracą artystki, lecz po to, byśmy mogli przedstawiać naszą osobistą wizję i miłość do bajecznej sztuki Flamenco – wizję, którą dzieliliśmy się z artystką podczas tworzenia “Flamenquity”. Touch of Art także z własnej inicjatywy dostarczała nam drogą mailową zdjęcia przedstawiające postępy w pracy nad zamówionym przez nas dziełem. To, że mamy obrazkową pamiątkę z narodzin tego wspaniałego obrazu sprawia, że doceniamy go jeszcze bardziej.
 
I w końcu po trzecie, najbardziej osobisty i ujmujący aspekt przemiłej współpracy z Touch of Art, jest kontakt z jej właścicielką, Anią Kamińską. Była ona katalizatorem naszej interakcji z Artystką, a także całkowicie oddała się temu, by nasz zakup był jak najprzyjemniejszym, ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem.
Dzięki dbałości Ani o szczegóły, i kunszcie w obsłudze klienta, a także sprawności spedytora, obraz dotarł skrupulatnie spakowany, prosto pod nasze drzwi, zaledwie po siedmiu dniach transportu.
Nasza przygoda Touch of Art była na wszystkich płaszczyznach bardzo przyjemna i usatysfakcjonowała nas w pełni.
Werner and Annette Baumgartner, Olympia, Washington, USA
Joanna Bierła


Chciałabym serdecznie polecić Galerię Touch of Art prowadzoną z prawdziwym zaangażowaniem przez Pawła Kamińskiego! Miałam szczęście napotkać adres tej Galerii w Internecie i dzięki temu nie tylko stałam się właścicielką dwóch zachwycających obrazów Piotra Pilawy, ale również miałam przyjemność korespondowania z Pawłem - człowiekiem, dla którego współczesne malarstwo polskie i propagowanie polskiej sztuki to prawdziwa pasja!
Do tej Galerii warto zaglądać, warto tu kupować i warto zawrzeć znajomość z właścicielem.
Naprawdę polecam!
Joanna Bierła
Lekarka - z zawodu
Pasjonatka kotów i sztuki - z zamiłowania

 

PS. Zapiszcie ten adres w Ulubionych!
Bożena Zawistowska


Przede wszystkim chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Pawłowi za pomoc i cierpliwe rozwiewanie wszystkich moich wątpliwości. Przyznam, że internetowy zakup obrazu przyprawia o dodatkowy dreszczyk przy rozpakowaniu przesyłki. Była to jednak dla mnie miła chwila z miłą niespodzianką.
Serdecznie Państwa pozdrawia szczęśliwa posiadaczka wymarzonego obrazu,
Bożena Zawistowska!

Aleksander Szpak


Galeria Touch of Art należy do najbardziej ulubionych przeze mnie galerii internetowych. Dzięki olbrzymiemu wyborowi prac i prezentacji wspaniałych artystów, moja fascynacja malarstwem współczesnym przerodziła się w pasję, którą staram się zarazić innych. Faktem jest jednak, to , że pewne rzeczy wynosi się po prostu z domu. Podziwianiem sztuki : muzyki, malarstwa... zaraziłem się dzięki rodzicom. Dzięki "wyłowieniu" na stronach Galerii Touch of Art ciekawych prac, z czasem poznałem osobiście wspaniałych artystów m.in. Wacława Jagielskiego, którego uważam za jednego z najlepszych pejzażystów współcześnie tworzących, człowieka o wielkim sercu i wspaniałej osobowości. Poznałem również Julitę Malinowską, przemiłą, bardzo utalentowaną malarkę, u której fascynują mnie przede wszystkim prace powstałe z inspiracji podróżami w Azji, a zatem serie obrazów  poświęcone - Dzieciom Indii, Tybetowi, Tajlandii.
Dzisiaj mam już niemałą kolekcję obrazów, które każdego dnia cieszą moje oczy zarówno w pracy jak i w domu. Niedawno zakupiłem obraz Jacka Łozińskiego co pozwoliło mi nawiązać korespondencję z p. Pawłem Kamińskim. Myślę, że poznanie ciekawego człowieka jakim jest p. Paweł jest nawet większą wartością niż sam obraz, który zakupiłem. Zresztą uwaga ta dotyczy zarówno artystów wymienionych wyżej, ale i Joasi Zięblińskiej, Urszuli Tekieli, Mariana Knoblocha, Małgosi Bieniek Strączek, których znajomość niezwykle sobie cenię. Pan Paweł jest bardzo miłym człowiekiem, kochającym to co robi, a przy tym jest profesjonalistą. Polecam wszystkim zainteresowanym nabyciem obrazów Galerię Touch of Art Państwa Kamińskich i życzę im sukcesów w tym, czym się zajmują.
Aleksander SzpakAnna i Mark Jung


Gdy Oleńka, nasza dwu i pół letnia córeczka zobaczyła obrazy Pan Grzegorza Ptaka była nimi zauroczona. Wczoraj po południu nawet nie chciała spać z podekscytowania. Z jednej strony, bo odwiedził ją nasz mały sąsiad, z drugie zaś rozkoszowała sie obrazkami. Gdy spuściłam sztory powiedziała mi: Jest za ciemno! W takiej ciemnicy nie widzę tych pięknych aniołków! Lukas, który jest rok starszy od naszej małej “mądralinki” potwierdził to. Nie miałam więc żadnych szans, żeby zachęcić obydwu maluchów do spania.
Jeżeli chodź o prace Pani Renaty Brzozowskiej i Pani Renaty Domagalskiej mogę powiedzieć tylko jedno. Na monitorze wyglądały już bardzo dobrze, w rzeczywistości jednak przekroczyły moje oczekiwania. Przedstawiona w nich dynamika, ekspresja i dobór farb są niezwykłe.
Bardzo dziękuję Panu Panie Pawle za bardzo miła transakcję.
Anna i Mark Jung


Marta i Dariusz Stefańczykowie


Sztuka potrafi dotknąć najgłębszych pokładów naszej wrażliwości. Kiedy spotkamy TEN obraz, utwór muzyczny, czy wiersz zdajemy sobie sprawę, że bez niego nasze życie było niepełne. Wejście na stronę Touch of Art to doskonała okazja do znalezienia obrazu, który nas zaciekawi, zachwyci, uwiedzie. Kiedy ten niezwykły gość pojawi się w naszym domu, trudno sobie wyobrazić, że kiedyś go nie było. Siedzę przy stole, patrzę na światło, które wchodzi w głąb, rozświetla postać stojącą na pierwszym planie, ożywia kolory, porusza wyobraźnię. Udało nam się dzięki Internetowi zakupić dwa piękne i oryginalne dzieła sztuki (Pani Ewy Przybyły i Pani Justyny Jabłońskiej). A dzięki właścicielom galerii mamy poczucie, że istnieją jeszcze osoby, które w sposób taktowny, osobisty ale nie nachalny, potrafią pośredniczyć w połączeniu kolekcjonera z jego obrazem. Dziękujemy i życzymy marszandom jak najwięcej utalentowanych artystów i nie mniej amatorów dzieł wystawianych w Touch of Art. Pozdrawiamy jak najcieplej.
Marta i Dariusz Stefańczykowie
PS. Mamy nadzieję że to nie ostatni zakup w Państwa Galerii


Joanna Łabudzka


Obrazy są piękne, bardzo nam się podobają.
Kiedy będziemy znowu kupować obrazy, na pewno skorzystamy z Państwa Galerii – wszystko było bardzo sprawnie i sympatycznie załatwione, a co najważniejsze, bardzo podobają mi się obrazy, które można u Państwa kupić – i to niezależnie od półki cenowej.