Informacje o artyście:

Urodzony w roku 1963 w Grudziądzu. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. W roku 1988 otrzymał dyplom na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu w pracowni prof. Janusza Kaczmarskiego. Studia ukończył z wyróżnieniem. Zajmuje się malarstwem, także monumentalnym we wnętrzach sakralnych. Autor licznych realizacji witrażowniczych. Wystawy indywidualne: Bydgoszcz 5, Grudziądz 2, Inowrocław 1, Warszawa 1, Guetersloh (RFN) 1, Oświęcim 1, Wrocław 1, Zamek Bierzgłowski k/Torunia 1, Landau (RFN) 1, Szczecin 1 Wziął udział w 63 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.

Biografia:

Urodzony w roku 1963 w Grudziądzu. Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk  Plastycznych w Bydgoszczy. W latach 1983-1988 studiował na Wydziale sztuk Pięknych UMK w Toruniu – specjalizacja z malarstwa w pracowni prof. Janusza  Kaczmarskiego. Studia ukończył z wyróżnieniem.
Zajmuje się malarstwem, grafiką wydawniczą i projektowaniem wnętrz. W latach 1989 i 1991 był stypendystą MK i S, a w 1990 Wojewody bydgoskiego.
Wiceprezes Zarządu Okręgu ZPAP w Bydgoszczy w latach 1990-1992.
Od roku 2005 członek zarządu Bydgoskiego Stowarzyszenia Artystycznego.
Autor 14 wystaw indywidualnych i uczestnik wielu wystaw zbiorowych w kraju i zagranicą. Prace znajdują się w zbiorach Muzeum we Włocławku, Muzeum w Grudziądzu,BWA w Bydgoszczy, AMU Center w Kopenhadze oraz w wielu zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą (USA, Niemcy, Wlk. Brytania, Finlandia, Austria, Włochy, Francja, Japonia).