Informacje o artyście:

Biografia:

     Emma Chodorowska urodziła się w Krakowie w 1988 roku. Od dzieciństwa była uważana za osobę niezwykle uzdolnioną artystycznie .Prace Emmy od wczesnych lat były niezwykłe , pełne energii, wywoływały silne emocje u widza. Artystkę wyróżnia to ,że tworzy z pasją i niezwykłą łatwością.Malarstwo jest dla niej pasją, której poświęca się bez reszty na 100 procent. Na pewno nie można przejść obojętnie obok jej obrazów ,w których silna ekspresja idzie w parze z wielką dbałością o kolory i detale.

    Styl artystyczny Emmy jest wyjątkowy. Każda kolejna praca jest lepsza od poprzedniej , widać ciągły progres w dążeniu do doskonałości .Obrazy, które tworzy  szybko się sprzedają głównie  w Stanach Zjednoczonych i we Francji  i  równie szybko zyskują na wartości  ,a ona sama staje się jedną z  najbardziej obiecujących młodych artystów w Polsce. 

     Artystka maluje techniką akrylową na płótnie. Jest niezwykle utalentowanym samoukiem,tworzącym z miłości do malarstwa i kreacji. Jej eksperymenty doprowadziły do powstania niezwykle oryginalnej sztuki. Patrząc na najdroższe obrazy świata takich mistrzów jak :Jackson Pollock, Andy Warhol czy Jean-Michael Basquiat - można odnieść wrażenie ,że Emma poszła o krok dalej tworząc energetyczny ,wybuchowy koktajl zwany neo-ekspresjonistycznym pop artem.