Harasim Anna
Bądź informowany o moich najnowszych obrazach: Anna Harasim udostępnij >

Informacje o artyście:

Anna Harasim urodzona w 1987 r. Mieszka i tworzy na Mazurach. Ukończyła liceum o profilu plastycznym oraz kurs projektowania wnętrz. Zajmuje się malarstwem oraz grafiką. Związana z nieformalną grupą artystyczną: Mazurski Artystyczny Kolektyw.
 
"Malarstwo dla mnie jest tym, czym dla większości ludzi mówienie. To forma, w której wyrażam się, mówię co czuję i myślę. Mój świat to świat obrazów, a nie słów. Chcesz mnie poznać, to zamknij swój umysł i pozwól sobie na przeżywanie tego, co ujrzysz na moich olejach, a może uda Ci się zobaczyć świat moimi oczami. Liczą się tylko uczucia, emocje i obrazy przez nie kreowane. Moje obrazy to mój wewnętrzny krzyk, chęć wypowiedzenia na głos tego co mam w sobie.
 
Od najmłodszych lat malarstwo stanowiło moją pasję, którą regularnie rozwijam. Przy realizacji obrazów korzystam z wiedzy i umiejętności rozwijanych w czasie wolnym oraz wyszlifowanych w trakcie nauki w szkole plastycznej. Interesuję się malarstwem olejnym i akrylowym, aranżacją wnętrz, grafiką i fotografią artystyczną. Pasjonuję się sztuką nowoczesną - impresjonizmem, postimpresjonizmem, ekspresjonizmem i ekspresjonizmem abstrakcyjnym oraz sztuką współczesną - malarstwem abstrakcyjnym. Moje zainteresowania inspirują mnie do tworzenia własnych obrazów. Kreuję obrazy na podstawie przeżytych doświadczeń i uczuć". Anna Harasim
 
WYSTAWY I WYDARZENIA:
2019 - wystawa indywidualna "Myślisz, że widzisz" - Galeria Ślad Ełckiego Centrum Kultury
2020 - udział w Targach Sztuki Dostępnej (online) 
2020 - wystawa plenerowa "W głąb siebie" - MAK Mącze
2020 - wydarzenie artystyczne - MAK Ełk
2020 - wystawa indywidualna "Porozmawiajmy o tym o czym mówi się szeptem" - Między Wierszami Ełk

Biografia: