Maćkowiak Małgorzata
Sois informé de mes nouveaux tableaux.: Małgorzata Maćkowiak udostępnij >

Information sur artiste:

Biographie:

Małgorzata Maćkowiak

 

Urodziła się i mieszka w Krakowie. Studiowała w pracowni prof. Jana. Szancenbacha na Wydziale Malarstwa Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z wyróżnieniem. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki. Zajmuje się malarstwem monumentalnym  realizacje w USA I w Polsce oraz malarstwem sztalugowym, lalką artystyczną , rysunkiem, ilustracją i ilustracją dla dzieci. Autorka ilustracji do bestsellerowych tomików wierszy Niech Cię Strzegą Dobre Anioły,Niech Cię Prowadzą Dobre Anioły i Niech Się Tobą Radują Dobre Anioły.

Uczestniczyła w około 100  wystawach zbiorowych  w Polsce, Szwajcarii, Niemczech , Austrii, Francji , Słowenii, Ukrainie, USA i Wlk. Brytanii ( Londyn 2012) , Japonii.( Toyama 2012, Takaoka 2015 ) oraz Węgry 2016.

Uczestniczyła w wystawach organizowanych przez ZPAP,. a także w  kilkudziesięciu wystawach poplenerowych   w całej Polsce , Mołdawii i  Ukrainie, Japonii

Realizowała kilkanaście projektów artystycznych w przestrzeni parkowej w Polsce i Czechach, a także w Kijowie Ukraina

Artysta rezydent w roku  2008  - międzynarodowy projekt  artystyczny Meeting In Zdonov

 W 2012  reprezentowała Polskę   w artystycznym projekcie Artcamp in  Toyama w Japonii .W 2015 brała udział w projekcie Artcamp w Takaoka w Japonii

Autorka  realizacji malarstwa monumentalnego i  iluzorycznego w  USA- Floryda  i w  Polsce.            

Kilkadziesiąt  wystaw indywidualnych w  Polsce i Ukrainie. Między innymi w Krakowie, Warszawie,  kilkakrotnie w Kijowie, Kazimierzu nad Wisłą, Zakopanym, Rybniku..

Prace w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą 

 

 

Les autres tableaux disponibles de l'artiste Małgorzata Maćkowiak:

 

présente 1 z 1