Informationen über den Künstler:

\r\nFascynuje mnie rzeczywistość w kontekście wielowymiarowego i kulturowego widzenia człowieka.\r\n\r\nInspirująca mnie religia, pop-kultura i jej symbole, współczesne mass media, będące przekazem wzoru wpływów i reakcji są swoistą skarbnicą dla artysty.\r\n\r\nPozorna gra ze stereotypem ukazując nowe przestrzenie znaczeniowe współczesnych tematów w połączeniu z elementami sfery osobistego sacrum tworzy indywidualny nowy wymiar. \r\nStają się one moim malarskim środkiem wyrazu ukazującym jednostkę w nowym obliczu egzystencjalnym.\r\nKorzystając niejednokrotnie z formy czysto plakatowej chcę wzmocnić przekaz nurtującego mnie tematu i nadać mu wyższą rangę. \r\n\r\n \r\n\r\n

Biographie:

Studia na wydziale artystycznym UMCS w Lublinie. Dyplom z malarstwa w pracowni M.Hermana pod kierunkiem M.Smoczyńskiego. Studia podyplomowe - Muzealnictwo i Ochrona Zabytków, przy wydziale Historii Sztuki na KUL

Od 2012 roku jest członkiem interdyscyplinarnej grupy artystycznej Młodzi Sztuką działającej przy ZPAP o/warszawski. Jest  pod stałym Patronatem Artystycznym – Artistic Guarantee of Art Imperium.

Laureatka wielu konkursów plastycznych/rysunkowych. Laureatka - Artystka Tygodnia w Wakacyjnym Maratonie Artystycznym Power of Art. 2012r.

Jej fotorelacje z wydarzeń kulturalnych są systematycznie publikowane na Portalu Kulturalnym Art Imperium.

Obrazy artystki znajdują się w kolekcjach prywatnych na całym świecie, a także biorą udział w nowatorskim projekcie designerskim – Artefakty ED-Wall Art – czyli jako dzieła sztuki użytkowej w limitowanych kolekcjach autorskich z certyfikatem sygnowanym przez artystkę są dostępne w postaci artystycznych szklanych mozaik, artystycznych tapet i naklejek na drzwi i meble. Jeden z obrazów artystki jest w kolekcji Galerii Narodowej w Erywaniu w Armenii.