Ordon Joanna
Seien Sie über meine neuesten Bilder auf dem Laufenden.: Joanna Ordon udostępnij >

Informationen über den Künstler:

Biographie:

Joanna Ordon rok ur.1971 
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku gdzie obroniła dyplom w 1997roku na Wydziale Malarstwa i Grafiki Użytkowej. Dyplom także ze specjalizacji- Grafika warsztatowa. { Wcześniej absolwentka Liceum Plastycznego w Częstochowie}.Ilustrator i projektant.
Jednak od wielu lat przede wszystkim zajmuję się malarstwem sztalugowym .Chętnie podejmuję tematykę sakralną gdyż jest bliska mojemu sercu i łączy w sobie sztukę z wiarą. We wczesnej młodości zafascynowało mnie malarstwo impresjonistów ( van Gogha, później bardziej Moneta)
i te wpływy mozna dostrzec w moich obrazach. Staram się, aby każdy obraz był unikatowy. Lubię tematykę architektury , czy pejzażu , lub abstrakcji. Jestem artystą ciągle poszukujacym, zachłannym w odkrywaniu nowej jakosci, możliwości przekazu malarskiego, nowatorskiego , lecz w zgodzie z własna wrażliwością, podejscia do "starych"tematów. Malarstwo jest moja pasją, i nierozerwalną , integralną częścią mojej osobowości. Kazde nastepne płótno to nowa podróż w świat który kocham. Kiedyś przed malarstwem uciekałam..., teraz nigdy nie opuszczę.