Informazioni sull'artista:

Artystka urodzona w Koninie, posługuje się pseudonimem artystycznym Edi Sen.
 
Jako artysta prowadzę wewnętrzny dialog ze światem, który jest jednocześnie bezwzględny i piękny. Dążę do tego, aby moje obrazy miały charakter wielowymiarowy. Nacechowane skrajnymi, intensywnymi emocjami, kryją wiele metafor oraz analogii do ludzkiego życia skłaniając jednocześnie ku nastrojowości.
 
Możliwości i granice ludzkiego umysłu, odmienne stany świadomości, doznania i rozterki jakie miotają człowiekiem, jego wrażliwość, wreszcie relacje z fauną i florą, wszystkie te zagadnienia łączy istota ludzka- zdecydowanie motyw przewodni mojej twórczości.

Elementy symbolizmu, realizmu, oplatam dynamiczną narracją, natomiast postacie o często eterycznej urodzie i nadludzkich cechach osadzone są w mistycznej rzeczywistości, świecie fantazji, baśni i mitów. To co pozbawione jest racjonalności, zawsze inspirowało mnie najbardziej.

Poprzez swoją twórczość subtelnie zapraszam odbiorców sztuki do wnikania wgłąb własnego umysłu. Niepostrzeżenie chcę prowokować do kontemplacji i abstrakcyjnego myślenia. W moim przekonaniu artysta powinien pobudzać zmysły, rozgrzewać zziębięte dusze, inspirować, przypominać, że to właśnie życie może być pasją.
 
Osobiście marzę, aby za pociągnięciem pędzla móc poruszać serca odbiorców.
 

Biografia: