Fijał- Czapla Agnieszka
aggiornatemi sui nuovi quadri : Agnieszka Fijał- Czapla udostępnij >

Informazioni sull'artista:

Biografia:

O artyście

Dyplomowany plastyk oraz psycholog. Zafascynowana sztuką od najmłodszych lat. Wiedzę na temat tajników malarstwa i rysunku zgłębiała odbywając liczne kursy i szkolenia m. in. w Autorskim Studium Dizajnu i Fotografii ABRYS, w Ośrodku Postaw Twórczych OPT, w Zespole Szkół Plastycznych na ul. Piotra Skargi we Wrocławiu u Rafała Kaplicy oraz na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu u prof. Wojciecha Lupy, równocześnie wciąż poszerzała swoją wiedzę na temat ludzkiej psychiki.

Laureatka ogólnopolskiego konkursu "Pokaż mi to- reakcja w depresji" oraz finalistka ogólnopolskiego konkursu "(P)Arty Hard.

Artystka współpracuje z galeriami, bierze udział w aukcjach sztuki, angażuje się w aukcje pomocowe, jej prace można znaleźć w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. W swoim malarstwie skupia się na kobiecym pięknie, zmienności nastrojów i grze kolorów, jak sama twierdzi czerpie inspiracje przede wszystkim z własnych doświadczeń, a malarstwo pozwala jej dać upust własnym emocjom i radzić sobie z ich zmiennością.

 

Altre pitture disponibili dell'artista Agnieszka Fijał- Czapla:

 

mostra 1 di 1