Yeremenko Yana
Sois informé de mes nouveaux tableaux.: Yana Yeremenko udostępnij >

Information sur artiste:

 

Я завжди помічала і дивувалася красі навколишнього світу. Мені хотілося відтворювати все це в своїх картинах, привертати увагу до речей, які ми бачимо щодня і вони для нас звичними. Саме це і можуть робити художники і фотографи - зупиняти час і відтворювати прекрасні моменти!

Я - нічний творець. Більше натхнення я отримую саме вночі, коли мене ніщо не відволікає. Ніч - це мій джерело енергії, час, коли я отримую найбільше задоволення від того, що роблю. Тому майже всі мої картини намальовані вночі.
Зараз я багато вчуся і досліджую різні техніки малювання і матеріали. Це для мене нескінченне подорож, адже сучасний світ надає для цього стільки можливостей! Мені цікаво абсолютно все і я ще шукаю себе. Тому мої картини абсолютно різні і виконані різними матеріалами.
У своїх роботах я використовую тільки якісні професійні матеріали. Зараз працюю на полотні і папері: маслом, аквареллю, акрилом та пастеллю. Особливо мені подобається суха пастель.
Це-неймовірний матеріал Навіть сучасні фотографії не в змозі передати красу сухої пастелі! Ці роботи оксамитові!
Тому мені б дуже хотілося, щоб мої картини дарували вам такі ж прекрасні емоції, які відчувала і я, коли їх створювала !!!

Biographie:

Народилася в 1976 році в смт. Більмак Україна. 
Навчалася 5 років у художній школі. 
Так склалося, що за освітою - я інженер і майже 20 років я зовсім не малювала. Але доля завжди дає нам шанс змінити своє життя і робити те, що нам подобається.
 Моїх картин ще не багато. Переважна більшість з них - це пейзажі, квіти, тварини, море, архітектура. Мені це дуже близько. У своїх картинах я опиняюся там, де ще ніколи не була, дозволяю собі мріяти, уявляти світ ще яскравіше. Мої картини це відображення моїх найприємніших емоцій !!! У них - моя душа!
Брала участь у GoldenTime Talent- міжнародний фестиваль - 2020/17 сезон
Обидві мої роботи зайняли 2-і місця.