About the Artist:

Urodziłam w 1989 roku, jestem absolwentką malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.\r\n Przetwarzanie rzeczywistość w odrealnione ilustracje oraz tworzę nowych, abstrakcyjne kompozycje. Obrazy dzięki temu wprowadzają w równoległy, ale inny, baśniowy świat. Zakres tematyczny moich prac jest szeroki. Zajmuję się także pejzażami i formami natury. Tworzę głównie w technice olejnej.\r\n Oprócz malarstwa moje zainteresowania dotykają też aranżacji wnętrz, florystyki i sztuki użytkowej.\r\n Jednym z moich największych osiągnięć jest nagroda specjalna w międzynarodowym konkursie „Dziecko i pies”. Brałam udział w wystawach zbiorowych Wydziału Artystycznego, wystawach pokonkursowych oraz w regionalnej wystawie poplenerowej, mam również na swoim koncie trzy wystawy indywidualne.\r\n\r\n2011 r. Indywidualne wystawa \"Na granicy snu\" w Kawiarni \"Między słowami\" w Lublinie\r\n2012 r. Indywidualna wystawa \"Na granicy snu\" w Kawiarni \"Kafka\"w Warszawie\r\n2012 r. Indywidualna wystawa \"W poszukiwaniu szczęścia\" w kawiarni Mokotowska 22 w Warszawie\r\n

Biography:

        Urodziłam w  1989 roku, jestem absolwentką malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.
    Przetwarzanie rzeczywistość w odrealnione ilustracje oraz tworzę nowych, abstrakcyjne kompozycje. Obrazy dzięki temu wprowadzają w równoległy, ale inny, baśniowy świat. Zakres tematyczny moich prac jest szeroki. Zajmuję się także pejzażami i formami natury. Tworzę głównie w technice olejnej.
    Oprócz malarstwa moje zainteresowania dotykają też aranżacji wnętrz, florystyki i sztuki użytkowej.
    Jednym z moich największych osiągnięć jest nagroda specjalna w międzynarodowym konkursie „Dziecko i pies”. Brałam udział w wystawach zbiorowych Wydziału Artystycznego, wystawach pokonkursowych oraz w regionalnej wystawie poplenerowej, mam również  na swoim koncie trzy wystawy indywidualne.

2011 r. Indywidualne wystawa "Na granicy snu" w  Kawiarni "Między słowami" w Lublinie
2012 r. Indywidualna wystawa "Na granicy snu" w Kawiarni "Kafka"w Warszawie
2012 r. Indywidualna wystawa "W poszukiwaniu szczęścia" w kawiarni Mokotowska 22 w Warszawie

 

Other available paintings by this Artist Marta Wideńska:

 

shows 2 with 2