Masiewicz Karolina
Stay informed about my newest paintings!: Karolina Masiewicz udostępnij >

About the Artist:

Interesuje się wieloma dziedzinami sztuki. Od klasycznych - malarstwo, fotografia, grafika artystyczna, rzeźba, po nowoczesne – digital painting, instalacje, wizualizacje czy sztukę użytkową. W swoich pracach coraz częściej staram się łączyć te dziedziny, oczekując nowatorskiego efektu. Dzięki temu nie zamykam się w jednym stylu. Staram się być otwarta na nowe techniki, nowoczesna technologię, wielorakie style, by wciąż się rozwijać.

Biography:

Jestem artystką – malarzem, grafikiem, fotografem.

Urodziłam się w 1992 r. w Radomiu. Od najmłodszych lat fascynowała mnie sztuka, dlatego w 2003 r. rozpoczęłam zajęcia malarstwa i rysunku w Szkole Plastycznej im. Jacka Malczewskiego w Radomiu. Następnie w latach 2008 – 2012 uczęszczałam do Liceum  Plastycznego  im.  Jana  Brandta  w  Radomiu,  które ukończyłam  dyplomem z   Malarstwa,   Rysunku,   Reklamy  Wizualnej i Historii Sztuki.

Od 2012 do 2015 studiowałam na Wydziale Sztuki na Uniwersytecie  Technologiczno - Humanistycznym  im. Kazimierza  Pułaskiego  w  Radomiu, broniąc  dyplomu z  Grafikiu dr Mariusza Dańskiego. Obecnie studiuję Fotografię i Multimedia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.