Glińska Julia
Seien Sie über meine neuesten Bilder auf dem Laufenden.: Julia Glińska udostępnij >

Informationen über den Künstler:

Miłość do rysunku i piękna przejawiała się od dzieciństwa. Były to rysunki na ubraniach, rękodzieło do wystroju domu i duża ilość kwiatów w domu, ich piękno motywuje do tworzenia czegoś nowego.
Po studiach i przeprowadzce do Polski, gdy wulkan był w stanie snu, wstydziła się rzucić obecną pracę i zaczęła coraz więcej wolnego czasu poświęcać malarstwu.
Wierzę, że pewnego dnia wulkan się obudzi i całą lawę w postaci obrazów zmieści się w warszawskiej galerii, ale zamiast zostać zniszczonym przez gorącą lawę, ludzie otrzymają pozytywne emocje z moich obrazów.
--
Любовь к рисованию и прекрасному проявилась еще из дества. Это были рисунки на одежде, поделки для домашнего декора и большое количество цветов дома, их красота мотивирует создавать что-то новое.
После обучения и переезда в Польшу, как вулкан находилась в состоянии сна, стеснялась бросить свою текущую работу и все свободное время стала уделять картинам все больше и больше.
Я верю, что в один день вулкан проснется и вся лава в виде картин сможет разместиться в галерее Варшавы, только вместо повреждений от раскаленной лавы, люди будут получать положительные эмоции от моих картин.

Biographie:

 

Andere verfügbare Bilder des Künstlers Julia Glińska:

 

Zeigt an 2 von 2