rozwiń menu >

Polskie obrazy

: 55439

PLN PLN

Typ widoku:

  • image
  • image
Współczesne malarstwo polskie to wszechstronna i szeroka kategoria w naszej galerii. Oferujemy oryginalne i niepowtarzalne obrazy najwybitniejszych polskich twórców. Malarstwo polskie współczesne charakteryzuje się wielością stylów i inspiracji. Trudno tu jednoznacznie zapewnić o dominacji jednego kierunku nad innymi, czerpie ono bowiem z wielu nurtów, takich jak m.in. konstrukcjonizm, dadaizm, abstrakcjonizm czy surrealizm, wykorzystując zarówno abstrakcyjne formy i przekształcenia oraz kubistyczne kształty, jak i geometryczne kompozycje. Współcześni polscy artyści swe inspiracje czerpią zarówno z dawnych tendencji w malarstwie, jak i z codzienności. Prezentują w swych dziełach problemy, zagrożenia, ale i nadzieje dzisiejszego świata. Celem współczesnego malarstwa polskiego i rodzimych twórców jest zaintrygowanie odbiorcy i skłonienie go do refleksji nad rzeczywistością, a nie tylko wzbudzenie estetycznego zachwytu nad doskonałością warsztatu. Wszystkie wspomniane inspiracje i tendencje są ponadto zawsze przefiltrowane przez unikatowy, indywidualny dla każdego twórcy sposób patrzenia na otaczającą go rzeczywistość. Efektem tego są wyjątkowe, poruszające i nietuzinkowe obrazy.
Sztuka polska prezentowana na stronach serwisu TouchofArt to twórczość najwybitniejszych polskich malarzy współczesnych. W ofercie naszej galerii znajdują się dzieła artystów o międzynarodowej renomie, cieszących się zasłużoną sławą i popularnością w kraju i zagranicą, zachęcamy więc do szczegółowego przejrzenia jej zawartości.
2. Sztuka może mieć wiele wymiarów, a poprzez TouchofArt przeniosła się do wirtualnego świata, otwartego o każdej porze dla wszystkim miłośników artystycznego wyrazu. Zachęcamy do inwestowania w sztukę - sprzedajemy obrazy już za kilkaset złotych, a okazać się może, że za kilka lat ich wartość będzie znacznie większa. Szczególnie polecamy sztukę współczesną, która jest niezwykle atrakcyjna i oryginalna, ale też opłacalna.
: 55439