Frankiewicz Jolanta
Bądź informowany o moich najnowszych obrazach: Jolanta Frankiewicz udostępnij >

Informacje o artyście:

Inspiruje mnie natura pełna organicznych barw.... przestrzeń wokół mnie .... zamyślone twarze ..... marzenia....

malarstwo jest moją pasją , a także sposobem na życie . Maluję od wielu lat zdobywając nowe doświadczenia i pogłębiając rozwój osobisty jako Twórcy . Moja obecnie ulubioną techniką malarską są farby akrylowe , malarstwo sztalugowe oraz na papierze . Sięgam także po piórko i tusze , tworząc niewielkie grafiki , których głównym tematem są motyle i twarze kobiet . Kocham przestrzeń , dostrzegam w niej nieskończone spektrum przenikających się barw , które odbieram bardzo wyraźnie .

Biografia:

Krótki opis mojej twórczości.
 
 
Jolanta Frankiewicz ur. 1969 r .
Pierwsze obrazy powstały  2005 r. Malowałam wtedy w technice olejnej sztalugowej , oraz akwarelą .
Na przełomie lat 2005 - 2016 powstał bardzo obszerny cykl obrazów olejnych przedstawiających łąki i kwiaty polne malowanych szpachlą .
W 2017 r ze względów zdrowotnych jestem zmuszona zaprzestać malarstwa olejnego .
W 2018r powstał mój pierwszy cykl malowany farbami akrylowymi na papierze pt ,, Różane fascynacje ,, i pierwsze portrety kobiet .W 2019 r powstaje krótki cykl obrazów pt ,, Kobieta kwiat ,,, prace na papierze .
W 2020 r mam całkowitą przerwę w twórczości .Nowa technika malarska-  farby akrylowe i pędzel , w której nie do końca potrafiłam się odnaleźć sprawiły że wypaliłam się jako artysta .
W latach 2005- 2020 uprawiam malarstwo hobbistycznie .
W 2021 r ponownie wracam do tworzenia .Wypełniona nowymi pomysłami i nieodpartą potrzebą przelania  ich na płótno w listopadzie 2021 r otwieram własną pracownię artystyczną pod nazwą Art by Jolanta Frankiewicz  i powstaje pierwszy obraz z nowego cyklu malarskiego pt ,, Ogród marzeń,,

Na początku 2022r  powstają kolejne dwa obrazy z których zdjęcia prezentuję w dziale ,,Nowości ,,