Informacje o artyście:

Jestem bardzo wrażliwa na piękno!
Fascynuje mnie do tego stopnia że nie mogłabym bez niego egzystować.
Piękno jest solą życia.
Kocham sztukę, nie potrafię obok niej przejść obojętnie. To dla mnie nie wykonalne. Nic nie wprawia mnie w taki zachwyt jak ona.
Nic nie jest w stanie wprawić mnie w taki zachwyt jak piękno!
Sztuka wprowadza do mojego życia nie tylko zachwyt ale też ład i nieopisany spokój. 

Biografia:

Urodziłam się 24 marca 1954 roku w miejscowości Tuchomie niedaleko Bytowa. Malarstwo i rysunek to moja pasja, którą zaczęłam rozwijać kilkanaście lat temu na przeróżnych kursach plastycznych jak i poprzez internet. Już w dzieciństwie zajęcia plastyczne były moim wyjątkowo ulubionym przedmiotem w którym miałam nawet małe osiągnięcia. Obecnie moje prace sprzedaję w własnym sklepie internetowym z http://www.sklepzobrazami.com.pl Sprzedawane są one w formie wysokiej jakości reprodukcji.
Mam swoj własny, unikatowy styl a ulubioną techniką jest akwarela. Inspiracją do tworzenia jest piękno otaczającego nas świata i umiejętność przelania tego na papier lub płótno. Fascynuje mnie natura, czyli wiejskie pejzaże, kwiaty, stara architektura, portret i wiele innych rzeczy, jakie świat ma czlowiekowi do zaoferowania.
W stylu wyrażona jest ludzka dusza. Dusza, która patrzy na świat poprzez pryzmat szlachetnego serca widzi go idealnym i pięknym i do takiego świata państwa serdecznie zapraszam w moich pracach.