Dąbrowska Cecylia
Bądź informowany o moich najnowszych obrazach: Cecylia Dąbrowska udostępnij >

Informacje o artyście:

Nazywam się Cecylia Dąbrowska i mieszkam na Mazowszu.Zawsze lubiłam rysować ,jednak w 2013 r malarstwo olejne stało się moją pasją ,sposobem na życie i magią w zwykłym życiu.Jestem samoukiem .Prace znanych malarzy ,naśladowanie ich malarstwa,metoda prób i błędów,próbowanie różnych technik pomogło mi stworzyć własny styl.Malarstwo moje jest realne.Tematyka moich prac jest różna,jednak ulubionym tematem jest kobieta,akt.Moje prace są pokazane w galeriach internetowych i na portalach poświęconych malarstwu ,te zaś które zachwyciły zdobią ściany w kraju i za granicą.

My name is C.Dabrowska from Poland ,Masovia region-  central part of Poland.I used to love drawing when I was younger but since 2013 art is my passion,my occupation and that little bit of magic in ordinary life.

I'm self- taught.

I've learnt through my own errors,always try to improve,always tried my best. At the beginning I used to copy famous artists ,tried to copy their style and takes as much inspiration from their works as  I could to slowly create my own style.

The main subject of my works is human's body especially beauty of woman's body.

You can find my works in loads of internet auctions or websites with art across the world 

I sold many of my pictures in Poland and abroad.

Biografia: